بازیگر فیلم سینمای آتابای» گفت: حضورم در فیلم سینمایی آتابای» بسیار تصادفی بود، من برای اجرای رادیو از شهرستان ارومیه به خوی رفته بودم، بعد از طی یک فراخوان متوجه ساخت این فیلم شدم.

معصومه ربانی نیا بازیگر فیلم سینمای آتابای» در گفتگو با خبرگزاری میزان، پیرامون حضورش در فیلم سینمایی آتابای» گفت: حضورم در فیلم سینمایی آتابای» بسیار تصادفی بود، من برای اجرای رادیو از شهرستان ارومیه به خوی رفته بودم، بعد از طی یک فراخوان متوجه ساخت این فیلم شدم.

وی در همین راستا ادامه داد: بعد از انتشار فراخوان در ابتدا باور نمی‌کردم که فیلمی قرار است در شهرستان خوی به کارگردانی نیکی کریمی ساخته شود، خوشبختانه بعد از اولین ملاقات با نیکی کریمی برای این فیلم انتخاب شدم.

این بازیگر جوان سینما درباره انتخاب شدن خود در نقش جیران» اظهار کرد: من سال‌ها در رادیو کار می‌کردم و همیشه آرزو داشتم که در سینما حضور داشته باشم و این اتفاق قسمت خدا بود تا بتوانم در فیلمی با این کیفیت و با حضور چنین بازیگران بزرگی حضور داشته باشم.

وی در همین رابطه ادامه داد: می‌دانم که فیلم آتابای» شانس بزرگ زندگی من در عرصه بازیگری است و سعی می‌کنم همواره قدر این شانس را بدانم و با انتخاب‌های درست این راه را ادامه دهم.

ربانی نیا درباره المان‌های خود برای پذیرش نقش خاطرنشان کرد: برای من فیلمنامه و کلیت فیلم مهم است، زیرا فیلمنامه خوب باعث می‌شود که من نقش را بهتر دریافت کنم، طبیعتاً وقتی یک نقش در فیلمنامه درست نوشته شده باشد در ارائه توسط بازیگر نیز موفق خواهد بود.

ایرانی‌ها زبان ترکی را از سریال‌های ترکیه می‌آموزند

دیدار تراکتور و استقلال پرتماشاگرترین بازی جهان شد

زندگی مشهورترین صوفی آسیای میانه فیلم می‌شود/ خیز قزاق‌ها برای فتح سینمای آسیا

فیلم| اجرای آواز اسماعیل مهدوی به زبان ترکی/ میوه فروش خواننده اردبیلی

«آتابای» بزرگترین شانس زندگی من است/باورم نمیشد نیکی کریمی در شهر خوی فیلم بسازد

فیلم ,آتابای» ,خوی ,بازیگر ,نقش ,یک ,بعد از ,سینمایی آتابای» ,این فیلم ,فیلم سینمایی ,در فیلم ,فیلم سینمایی آتابای» ,برای اجرای رادیو ,آتابای» بسیار تصادفی ,سینمایی آتابای» بسیار

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پرنیا زمزمه های مشرقی videny فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو مطالب سرگرمي learnlanguages موزیک روز دفتر فروش شرکت چای عطا 02155621936 مهدیفا کسب و کار و بازاریابی اینترنتی